logo

Barvy kolem nás prostřednictvím nás

Pojďme se podívat na sebe z jiného pohledu a porozumět svým emocím.

Zážitkový 9 denní workshop jako nástroj k poznání sebe sama. Jak na nás působí barvy, aniž bychom si toho v běžném životě všimli. Každá barva má nejen jinou povahu, ale také třeba i svůj charakteristický zvuk nebo chuť. Účastníci poznávají, jak svět barev utváří naši duševní pohodu, jak zvládat problémy v každodenním životě, jak osobnostně růst. Výtvarné nadání není zapotřebí. Barva je velmi mocná energie. Dokáže vyladit lidskou psychiku do nejrozmanitějších stavů. Může být lékem, ale i jedem... Co je v ní ukryto?

Součástí kurzu je sebepoznávací výcvik (arteterapie, relaxační techniky, komunikační dovednosti aj.). V ceně 8.990,- Kč je zahrnut výtvarný materiál a zapůjčení výtvarných pomůcek (malířský stojan, paleta, štětce, tuš, rudka, pastely, akvarelové a temperové barvy, čtvrtky, barevné kartony atd.) ubytování ve 4 lůžkových chatkách a celodenní strava.

Termín 1: 4. 8. – 12. 8. 2012
Termín 2: 18. 8. – 26. 8. 2012
Místo: Zbýšov, okr. Kutná Hora (mapa)

Začátek kurzu 1(2)   4. 8.(18. 8.) 2012 v 11:30 hodin v autokempu Zbýšov (případně po domluvě v 10:45 na vlakovém nádraží v Golčově Jeníkově - město nebo v 11:00 ve Vlkanči)
Konec kurzu 1(2)   12. 8.(26. 8.) 2012 v 15:00 hodin ve Zbýšově.

Služby a vybavení kempu: čtyřlůžkové patrové chatky s el. proudem, automatická pračka pro hosty, bezbariérové sociální zařízení, kuchyňka, hřiště na volejbal, půjčovna jízních kol a loděk. U rybníka jsou dvě pláže pro koupání s dětmi (na severní a jižní straně), v rybníku je možný sportovní rybolov (v autokempu mrazák pro uskladnění úlovků), lesy vůkol skýtají při vhodném počasí hojnost hub a možnost zdravých vycházek. Nedaleko leží zahradní restaurant, hospoda na návsi celoročně podává jídla, pořádají se kulturní a sportovní akce ve sportovním areálu. V místě je obchod s potravinami a smíšeným zbožím, lékárna, zdravotní středisko a pošta.

Pro přihlášení do kurzu vyplňte a odešlete závaznou přihlášku na e-mail: branapoznani@email.cz či poštou na adresu: Cejhonová, Pod Zahradami 804, 286 01 Čáslav.design & code keeehi 2009
optimized for Internet Explorer, Firefox, Opera and Google Chrome